previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

VAWA ® MiniFit (1,5-3 roky)

 

Kurz VAWA ® Balance Kids vznikol špecialne v našom centre za účelom spojiť tradičné a nové formy pohybových aktivít motivačnou, funkčnou formou najmä využitím VAWA ® balančnej dosky, ktorú bola navrhnutá nielen ako hračka, hojdačka, šmýkačka, ale hlavne ako rehabilitačnú pomôcka pre skvalitnenie výsledku cvičenia, aby sa stalo zábavnou hrou.

Cvičenie s VAWA ® balančnou doskou prináša:

  • Zlepšuje obratnosť, hrubú motoriku, stabilitu tela a vnímavosť na mnohé podnety.
  • Balančné vlastnosti vlastnosti dosky poskytujú optimálne využitie svalov hlbokého stabilizačného systému. Dochádza k stimulácii svalového tonusu tela a senzoriky vestibulárneho systému. Pomáha teda rozvíjať – koordináciu, zmysel pre rovnováhu, stabilitu, a otvára schopnosť vnímania vlastného tela v priestore.
  • Senzorický pohyb, (pomocou viacerých zmyslov), ktorý ovplyvňuje nielen motoriku, ale aj centrálny nervový systém, čo môže viesť k zlepšeniu kognitívnych schopností (inteligencia, pamäť, myslenie), reči, koncentrácie, či učenia sa.

Kurz je vedený certifikovanou lektorkou, ktorá odborne spája tradičné prvky cvičenia pre deti v kombinácii s cvičením na VAWA ® balančnej doske. Je určený pre deti vo veku 2-6 rokov a rozdelený na tri vekové kategórie, rozdelenie je orientačné. Po konzultácii s lektorom je možné individuálne zaradenie dieťaťa do inej vekovej kategórie.

Tento kurz je súčasťou program Klubu Stonôžka. Klub Stonôžka je otvorený od 9:00 do 11:30, pričom kurz Zdravé nôžky začína 9:45. Cena vstupu z permanetky je za celý 2,5 hodinový pobyt v klube i s účasťou na pohybovej aktivite.

Klub prináša množstvo výhod:
Nemusíte chodiť presne na čas, dieťa sa pred aktivitou uvoľní, zahrá a je lepšie pripravené na vedený kurz a taktiež po skončení cvičenia sa môže dohrať čo mu hrdlo ráči, Samozrejmosťou je pitný režim, ovocie pre deti po skončení cvičenia a občerstvenie pre maminy. Tento koncept vznikol ako snaha odmeniť nás i vás v týchto časoch plných obmedzení.

Veková skupina: 2-3 r. MINI
Veľkosť skupiny: 8 detí
Cena: permanentka 3 vstupy              27€
  permanentka 6 vstupov            45€
  permanentka 6 vstupov            45€
  jednorázový vstup                        10€
Termíny: utorok 9:45 (MiniFit)