Kto sme

Občianske združenie Centrum Stonôžka vzniklo za účelom ponúknuť miesto pre zdravý psychomotorický vývoj bábätiek a detí predškolského veku. Našou ťažiskovou činnosťou je ponúknuť poradnú činnosť pri zlom vývine detskej nôžky. Vytvorením bezpečného a kreatívneho prostredia a kvalitných aktivít dúfame, že v deťoch rozvinieme pozitívne pohybové vzorce, ktoré sú tak potrebné pre zdravý vývoj nožičky ale i celkový motoricky vývoj.

Sekundárnou činnosťou je ponúknuť priestor na aktívne rodičovstvo a to formou workshopov, prednášok, záujmových krúžkov pre budúcich rodičov, mladšie i staršie deti a to z rôznych oblastí, no vždy s dôrazom na kvalitu a pozitívny vplyv na sociálny, emočný rozvoj.

check Pohybový rozvoj
check Sociálny rozvoj
check Emočný rozvoj
check Rodinná atmosféra
check Pokojné prostredie
check Individuálny prístup
 
 

Čo robíme

Zameriavame sa na poskytovanie kvalitných pohybových kurzov


Ponúkame Vám výnimočných lektorov, s ktorými máme osobné skúsenosti, často odskúšané na našich vlastných deťoch, a tak vieme, že Vám ponúknu kvalitné podnety pre pohybový rozvoj detí, kreatívne prostredie na spoznávanie sveta, učenie sa nových skúseností a pestré hranie. Naším cieľom je Vaša spokojnosť a radosť Vašich detí.

Naši lektori

Plne kvalifikovaný a skúsený tím

Barbora Vajgelová

Profesionálny lektor pohybových aktivít 

Má niekoľkoročnú prax s pohybovými kurzami od najmenších detí až po školákov. Je certifikovanou lektorkou detskej Zumby a Vawa Balance board. 

Mirka Vicenová

Lektor kurzu Folklórik

Mirka je trojnásobná mamina. Je bývalou spevuľou tanečnej zložky umeleckého súboru Lúčnica, absolventkou Liečebnej pedagogiky. S nadšením sa venuje krepčeniu s detičkami na ľudovú nôtu.

Učiteľka 3

Profesionálny učiteľ

Je vášnivá pracovať spolu s deťmi a rozvíjať programy, ktoré nadchnú a ďalej rozvíjajú schopnosti a otvárajú potenciál.